Lekce pro dospělé
Nabízejí možnost systematického vzdělávání v jízdě na koni a tím získat kvalitní jezdecké dovednosti a návyky.  Poskytujeme výcvik úplných začátečníků, mírně pokročilých či pokročilých jezdců. Bereme v úvahu, že přicházíte s různými potřebami a přáními. Proto nabízíme velmi individuální a profesionální přístup založený i na alternativních metodách.

Lekce pro děti
Základní vize školičky je přivést děti k lásce ke koním, jezdeckému sportu a zvířatům všeobecně. Většina dětí zná dnes zvířata hlavně z výletu do zoo, ale o běžných domácích zvířatech neví zpravidla nic. Školička je místem, kde se snažíme měnit dětské sny ve skutečnost. Výuka jízdy probíhá na velkých koních a ponících pro předškolní i starší děti. Nabízíme procházky na ponících s vodičem, pobyt mezi domácími zvířátky a péče o ně.

Na rozdíl od tradičních jezdeckých škol nepraktikujeme silové výcvikové techniky, které mají za následek ztuhlá těla a ježdění v napětí jak pro jezdce, tak i pro koně. Snažíme se mezi koněm a jezdcem dosáhnout harmonie, pracovat společně, přirozeně, bez bolesti. Hledáme individuální řešení nejen ze sedla, ale i ze země.