O nás

Úspěch týmu je vždy určen tím, jak funguje jako celek. S koněm vždy tvoříte tým.
Každý z našich lektorů je v první řadě sám student. Máme jiný základ, máme různé zkušenosti. Fungujeme jako tým.
Lektory nevybíráme podle certifikátů a diplomů. Mnohem větší váhu má charakter, loajalita, schopnost se měnit, pracovat a rozvíjet se. Práce s lidmi a zvířaty nás těší.

KDO VÁS BUDE UČIT

Ing. Kateřina Marounková
Na prvopočátku stála jen láska ke zvířatům v dětském věku. Vyrůstala jsem na farmě mezi zvířaty a od 13-ti let jsem aktivní jezdec.

Baví mne poznávat dospělé, děti i koně a nejlépe všechny dohromady. Začínala jsem v jezdeckém klubu. Později jsem měla možnost pomáhat při obsedání koní, výuce v jezdecké škole, asistencí s voltiží a asistencí při závodech, včetně závodění. Díky tomu jsem se začala věnovat právě přípravě koní a poníků, aby byli spolehlivými parťáky dětem i dospělým, ze země i ze sedla.

Velkým tématem je pro mě propojení těla, duše a koně, které vychází z bezprostředního dění v těle a psychice. Velice důležitá je pro mě bezpečnost u koní, spolehlivý a spokojený kůň. Další mé velké téma je sebepoznání.

V jezdecké škole zastřešuji veškerý provoz, vzdělávání a výuku.

Jsem držitelkou mnoha certifikátů a licencí. Ráda se dále vzdělávám a navštěvuji workshopy a semináře.

Česká jezdecká federace – ČJF licence
Western Riding Club – WRC licence
Česká hiporehabilitační společnost – HPSP certifikace – Hiporehabilitace v pedagogické a sociální praxi
Česká hiporehabilitační společnost – workshop Hipoterapie v psychiatrii a psychologii
Semináře přirozené komunikace, semináře a workshopy akademického ježdění, Seminář správné výživy koní
Semináře a workshopy korektního ježdění  – Center riding, fyzioterapie, ježdění ze středu těla, pohybová cvičení atd.

 

Eva Burcev 

Jako většina v té době jsem začínala v jezdeckém klubu. V mém životě následoval velice vážný úraz z koně a nastala dlouhá pauza. Další mým velkým „koníčkem“ se v té době stal fitness obor. Mám více než 10 let praxe a jsem certifikovaným instruktorem.

Mým životním posláním ale bylo pevně zakotvit u koní. Po několika letech jsem se vrátila a baví mě se nadále kvalitně jezdecky vzdělávat. Právě proto, aby se minimalizovala rizika úrazů.

Chci, aby jezdci byli správně edukováni – protože není „ježdění“ a „ježdění“! Vždy mezi mé cíle patřilo na koni nejen jezdit, ale také s ním mít vytvořený nějaký vztah a nemít ho jen jako sportovní náčiní. Ráda propojuji práci těla jezdce s prací těla koně. Předávání kvalitních zkušeností je naším mottem týmu.